Mackets House - Hunts Cross - Sleeps 7 -Parking Villa

  • 75 m²

Staying at Mackets House - Hunts Cross - Sleeps 7 -Parking Villa Liverpool, guests can visit Penny Lane, which is nearly a 15-minute drive away.

The Metro Cafe Bar is a quick bites serving British dishes merely 8 minutes on foot from the Liverpool property.

Strawberry Field can be found 2.7 km from the Liverpool holiday home, and the John Lennon's childhood home at 251 Menlove Avenue is 2.3 km away. Positioned around a 25-minute stroll from Saint Peter's Church, the accommodation is popular among both worshippers and tourists. Lime Street train station is approximately 10 km away, while the nearest bus stop is Mackets Lane/hillfoot Ave, located fairly close to Mackets House - Hunts Cross - Sleeps 7 -Parking Villa.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Mackets House - Hunts Cross - Sleeps 7 -Parking Villa Liverpool
Upscale Family Home Beautiful Setting
Csak mobilra érvényes ár

Upscale Family Home Beautiful Setting

7.9
7 értékelés
1.5 km az ingatlantól
USD 343 USD 309
éjszakánként
Liverpool
Csak mobilra érvényes ár

Liverpool

8.6
Kitűnő 34 értékelés
1.6 km az ingatlantól
USD 222 USD 200
éjszakánként
Walk To Airport - 3 Bedrooms X2 Driveway - Ev Charging - Washer & Dryer
Csak mobilra érvényes ár

Walk To Airport - 3 Bedrooms X2 Driveway - Ev Charging - Washer & Dryer

9.7
Nagyszerű 60 értékelés
2.5 km az ingatlantól
USD 224 USD 202
éjszakánként

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Ingyenes parkoló

    A konyhában

    • Elektromos vízforraló
    • Konyhaedények

    Pihenés

    • Kert

    A szobákban

    • Étkezőasztal

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Készülékek

    • LCD TV

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 16:00-22:00 között
    Kijelentkezés: 10:00 óráig
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Mekkora a távolság a Mackets House - Hunts Cross - Sleeps 7 -Parking Villa és a reptér között?
      A Mackets House - Hunts Cross - Sleeps 7 -Parking Villa 5 km-re van a Liverpool-John Lennon repülőtértől, és könnyen elérhető egy 10 perces autóúttal.
    • Van konyha a Mackets House - Hunts Cross - Sleeps 7 -Parking Villa területén?
      Igen, a Mackets House - Hunts Cross - Sleeps 7 -Parking Villa teljesen felszerelt konyhát biztosít.
    • A Mackets House - Hunts Cross - Sleeps 7 -Parking Villa nyitva áll a háziállattal utazó vendégek számára?
      Sajnos háziállat nem engedélyezett a helyszínen.

    Elhelyezkedés

    Map

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Mackets House - Hunts Cross - Sleeps 7 -Parking Villa Liverpool

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár